O prowadzącej

Magda Kasprzyk jest doświadczoną podróżniczką w świecie zewnętrznym i wewnętrznym. Podczas jednej z długich podróży spotkała w hiszpańskich górach mądrego człowieka, który podzielił się z nią wierszem:

With an open heart (z otwartym sercem)

and a quiet mind (i cichym umysłem)

there are no doors (nie ma żadnych drzwi)

Uważność w życiu codziennym ułatwia jej otwieranie serca, wyciszanie umysłu i czerpanie z wewnętrznej mądrości. Liczne wyprawy i spotkania doprowadziły do refleksji, że w świecie zdominowanym przez epidemię niepokoju i cierpienia, gdzie liczy się wyłącznie intelekt, który analizuje i dzieli – potrzeba integracji i powrotu do słuchania mądrości CAŁEGO UMYSŁU. Uwzględniając ciało, serce, relacje – jej misją jest pomoc w czułym zrozumieniu umysłu, odzyskaniu wewnętrznej mocy i budowaniu pełnych miłości relacji.

Z wykształcenia jest psychologiem, ukończyła 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne, jest superwizorką uważności Metodą Eline Snel©, jedną z pierwszych w Polsce trenerek Safe & Sound Protocol. Współpracuje z Lisą Spiegel i Eline Snel, odbyła szkolenia z prof. Stephenem Porgesem. Miała zaszczyt występować obok takich osób jak Anna Zubrzycki, prof. Bogdan de Barbaro czy dr Stanisław Radoń. Popularyzuje wiedzę o pracy z umysłem dla dzieci, nastolatków i dorosłych podczas spotkań otwartych, konferencji, warsztatów oraz współprowadząc pierwszą polską stronę promującą uważność i trening Metodą Eline Snel. Współorganizuje konferencję uWAŻNI DOROŚLI-uWAŻNE DZIECI.

Od 2010 roku pracuje indywidualnie i grupowo z dziećmi, od 2016 z dorosłymi i rodzinami. Uwielbia im towarzyszyć we wspólnym tańcu na drodze do życia pełnego prawdy, radości i połączenia – gdy nie trzeba się już napinać, bo wszystkie części są mile widziane, a wtedy słyszalne staje się to, co w nas czułe, mocne, żywe.

Nie wierzy w „szybką naprawę” tylko w głęboką stopniową integrację na drodze poznawania umysłu dzień po dniu – gdy stopniowo uzdrawiamy stare wzorce osamotnienia i cierpienia. Wierzy jednak, że ta głęboka integracja jest możliwa tylko przez to, co działa natychmiastowo – połączenie ze spokojem oddechu i ciepłem serca. Gdy doświadczasz, że jesteś bezpieczna i nie musisz się zmieniać.

Teraz przedstawia platformę kursów związanych z pracą z umysłem dla rodziców, nauczycieli, psychologów, terapeutów, lekarzy i wszystkich, którzy nie czekają na zmianę, a są zmianą. Łącząc skuteczne metody i najnowszą wiedzę naukową z tradycyjną odwieczną mądrością – zaprasza, żebyś właśnie TERAZ doświadczył(a):

Z otwartym sercem

I cichym umysłem

Nie ma żadnych drzwi

➡ Przeczytaj więcej na stronie internetowej

Odwiedź fanpage